REEKSVOORSTELLEN SEIZOEN 2011-2012
(update: 16 oktober 2011)
VOORAF: Elf ploegen verdedigen eer FC Moorsel
Tijdens het voetbalseizoen 2011-2012 verdedigen, naast de traditionele 1e ploeg, Zaterdag- en Zondagreserven, ook acht jeugdploegen de kleuren oranje en zwart:
drie Debutantjesploegen (-6, -7A en -7B) en vijf Duiveltjesploegen (-8A, -8B, -9, -10A en -10B).
In oktober 2011 gingen ook de MiniVoetjes van start: wekelijkse balgewenning voor 4-jarigen.
EERSTE PLOEG - Derde prov. E
FC. Suryoyés Bruxellois
| Gr. Vossem
|
FC.Melsbroek
| V. Hofstade
|
ERC.Hoeilaart A
| KCS. Machelen
|
Zemst Sp.
| Eendr. Eizer
|
VK.Huldenberg A
| Trabzon Schaerbeek
|
Sp.Erps-Kwerps
| SK.Ottenburg
|
VK. Weerde
| FC.MOORSEL
|
FC. Black Star N-O-H A
| KFC. Muizen
|
Onderlijnd = nieuw in de reeks tegenover vorig seizoen
Verdwenen uit de reeks: KV. Tervuren B, SK. Kampelaar, KFC. Peutie en
KCVV. Elewijt
ZATERDAGRESERVEN - reeks A
RRC.Waterloo
| ERC.Hoeilaart
|
RE.Stéphanois A
| JS.Chaumont-Gistoux
|
RE.Stéphanois B
| SC.Beauvechain A
|
FC.Limelette
| Mt.St.Guibert
|
VK.Huldenberg
| US. Archennes-Pecrot A
|
Houtain Genappe
| SK.Ottenburg
|
CS.Biergeois
| FC.MOORSEL
|
FC.Lasne
| R.Ottignies St.
|
ZONDAGRESERVEN - reeks C
KCVV.Elewijt
| SK.Nossegem
|
ERC.Hoeilaart
| VK.Huldenberg
|
FC.Beigem
| KFC.Meise
|
KV.Woluwe-Zaventem
| FC.Kap.o/d.Bos
|
SK.Steenhuffel
| Eendr. Mazenzele
|
Eendr.Eizer
| KCS. Machelen
|
FC.MOORSEL
| SK.Ottenburg
|
Eendr.Peizegem
| SK. Steenhuffel
|  
|
DEBUTANTJES (Under 6 F)
RCS.Brainois A
| KV.Tervuren
|
RFC.Evere
| FC MOORSEL B
|
SC.M.Braine
| ERC.Hoeilaart
|
KV.Woluwe-Zaventem
| R.Wallonia Walhain
|
R.White Star Woluwe
| VK.Huldenberg
|
Tempo Overijse A
| Villers Matima
|
Tempo Overijse B
|  
|
DEBUTANTJES (Under 7 I)
KFC.Meise B
| FC MOORSEL B
|
FC. Perk
| KFC.Strombeek A
|
KVC.Sterrebeek
|
KV.Woluwe-Zaventem
|
FC.Melsbroek
| FC.Beigem
|
KFC.Eppegem A
| FC.Borght A
|
Zemst Sp.
| K.Steenokkerzeel VO. A
|
KSK.Kampenhout
| FC.Kap.o/d.Bos
|
VK.Vilvoorde
| KV.Tervuren A
|
DEBUTANTJES (Under 7 H)
VC. Bertem-Leefdaal A
| KV.Tervuren B
|
VK.Berg-Op
| K.Steenokkerzeel VO. B
|
FC.VV.Tildonk
| FC MOORSEL
|
ERC.Hoeilaart
| VK.Huldenberg A
|
Sp.Rotselaar C
| VK.Huldenberg B
|
SK.Ottenburg
| St.Meerbeek
|
Tempo Overijse
| Sp.Kortenberg
|
DUIVELTJES (Under 8 K)
KVC.Sterrebeek
| FC MOORSEL
|
KV.Woluwe-Zaventem B
| Sp.Erps-Kwerps
|
KFC.Wezembeek
| SK.Ottenburg
|
VC.Bertem-Leefdaal B
| VK.Huldenberg B
|
K.Steenokkerzeel VO. B
| Gr.Vossem
|
ERC.Hoeilaart B
| St. Meerbeek
|
Tempo Overijse B
| KV.Tervuren B
|
FC.Perk B
| Sp.Kortenberg
|
DUIVELTJES (Under 9 J)
KV.Tervuren A
| Tempo Overijse B
|
KFC.Wezembeek
| ERC.Hoeilaart A
|
KV.Woluwe-Zaventem B
| FC MOORSEL
|
Gr.Vossem
| SK.Nossegem
|
Oud-Heverlee Leuven C
| VK.Huldenberg
|
SK.Ottenburg
| Sp.Kortenberg
|
St.Meerbeek A
|  
|
DUIVELTJES (Under 10 F)
SC.Aarschot
| VK.Holsbeek
|
KFC.Baal
| KFC.Hever A
|
U.Lovenjoel
| FC MOORSEL
|
KV.Tremelo
| Sp.Rotselaar
|
Oud-Heverlee Leuven C
| KVC.Haacht
|
VK.Linden
| KNV.Keerbergen
|
KFC.Werchter
| SC.Keerbergen
|
KVC.Kessel-Lo
|  
|