Eerste ploeg

Algemeen klassement 3e PROV. B. – 2019-20

PosTeamGWDL+-GDPtn
1KFC. BAAL106312917+1221
2TIELT-WINGE 30009630177+1021
3KHO. BIERBEEK106223518+1720
4KNV. KEERBERGEN106132219+319
5KFC. SP. HAACHT STATIE105322519+618
6ST. MEERBEEK9522139+417
7K. ST. HAASRODE94232918+1114
8KV. TREMELO94232618+814
9F.C.MOORSEL104241712+514
10SP. ROTSELAAR94142319+413
11VK. EENDR. EIZER94051416-212
12FC. TILDONK93151916+310
13SP. ERPS-KWERPS92341317-48
14KAC. BETEKOM102171528-137
15VK. BERG-OP101451837-197
16K. STEENOKKERZEEL VO.91261638-225
17ERC. HOEILAART91081639-233

Voorbereiding 1e ploeg 2019-20

DatumWedstrijdTijdUitslagVerslag
2019-07-31 20:30:5631 jul 2019 Beker van Tervuren: KV. TERVUREN-DUISBURG — F.C.MOORSEL 20:30:5620:305 - 1meer
2019-08-04 16:00:004 aug 2019 KORBEEK SPORT — F.C.MOORSEL 16:00:0016:00-meer
2019-08-07 19:00:197 aug 2019 Beker van Tervuren: GR. VOSSEM - F.C. MOORSEL 19:00:1919:002 - 1meer
2019-08-11 16:00:2611 aug 2019 F.C.MOORSEL — KVC. LANGDORP 16:00:2616:003 - 0meer
2019-08-13 00:00:3113 aug 2019 SK. NOSSEGEM — F.C.MOORSEL 00:00:3100:007 - 3meer
2019-08-18 16:00:5818 aug 2019 HO. TESTELT — F.C.MOORSEL 16:00:5816:000 - 3meer
2019-08-22 00:00:0022 aug 2019 OUDERGEM - F.C.MOORSEL 00:00:0000:00-meer
2019-08-25 16:00:2725 aug 2019 F.C.MOORSEL — SMS. LUBBEEK 16:00:2716:001 - 1meer

Wedstrijden 1e ploeg (P3) – heenronde 2019-20 (3eB)

DatumWedstrijdTijdUitslagVerslag
2019-08-28 20:00:5628 aug 2019 KAC. BETEKOM — F.C.MOORSEL 20:00:5620:001 - 4meer
2019-09-01 15:00:371 sep 2019 F.C.MOORSEL — FC. TILDONK 15:00:3715:000 - 1meer
2019-09-04 20:00:034 sep 2019 F.C.MOORSEL — KHO. BIERBEEK 20:00:0320:003 - 1meer
2019-09-08 15:00:088 sep 2019 F.C.MOORSEL — VK. BERG-OP 15:00:0815:005 - 1meer
2019-09-15 15:00:3615 sep 2019 F.C.MOORSEL — KFC. BAAL 15:00:3615:001 - 2meer
2019-09-22 15:00:1322 sep 2019 KNV. KEERBERGEN — F.C.MOORSEL 15:00:1315:003 - 1meer
2019-09-29 15:00:3929 sep 2019 F.C.MOORSEL — KV. TREMELO 15:00:3915:002 - 1meer
2019-10-05 19:30:105 okt 2019 K. ST. HAASRODE — F.C.MOORSEL 19:30:1019:301 - 1meer
2019-10-13 15:00:3313 okt 2019 F.C.MOORSEL — SP. ERPS-KWERPS 15:00:3315:000 - 1meer
2019-10-20 15:00:5420 okt 2019 ST. MEERBEEK — F.C.MOORSEL 15:00:5415:000 - 0meer
2019-10-27 15:00:1727 okt 2019 F.C.MOORSEL — TIELT-WINGE 3000 15:00:1715:00--
2019-11-02 20:00:072 nov 2019 ERC. HOEILAART — F.C.MOORSEL 20:00:0720:00--
2019-11-09 14:30:559 nov 2019 F.C.MOORSEL = 'BYE' 14:30:5514:30--
2019-11-17 14:30:4417 nov 2019 VK. EENDR. EIZER — F.C.MOORSEL 14:30:4414:30--
2019-11-24 14:30:1224 nov 2019 F.C.MOORSEL — K. STEENOKKERZEEL VO. 14:30:1214:30--
2019-11-30 18:00:3430 nov 2019 SP. ROTSELAAR — F.C.MOORSEL 18:00:3418:00--
2019-12-08 14:30:558 dec 2019 F.C.MOORSEL — KFC. SP. HAACHT STATIE 14:30:5514:30--

Wedstrijden 1e ploeg (P3) – terugronde 2019-20 (3eB)

DatumWedstrijdTijdUitslagVerslag
2019-12-15 14:30:2815 dec 2019 F.C.MOORSEL — KAC. BETEKOM 14:30:2814:30--
2019-12-22 14:30:5622 dec 2019 FC. TILDONK — F.C.MOORSEL 14:30:5614:30--
2020-01-04 20:00:184 jan 2020 KHO. BIERBEEK — F.C.MOORSEL 20:00:1820:00--
2020-01-12 14:30:3012 jan 2020 VK. BERG-OP — F.C.MOORSEL 14:30:3014:30--
2020-01-19 14:30:3819 jan 2020 KFC. BAAL — F.C.MOORSEL 14:30:3814:30--
2020-01-26 14:30:0626 jan 2020 F.C.MOORSEL — KNV. KEERBERGEN 14:30:0614:30--
2020-02-01 20:00:121 feb 2020 KV. TREMELO — F.C.MOORSEL 20:00:1220:00--
2020-02-09 15:00:339 feb 2020 F.C.MOORSEL — K. ST. HAASRODE 15:00:3315:00--
2020-02-16 15:00:5416 feb 2020 SP. ERPS-KWERPS — F.C.MOORSEL 15:00:5415:00--
2020-03-01 15:00:191 mrt 2020 F.C.MOORSEL — ST. MEERBEEK 15:00:1915:00--
2020-03-08 15:00:498 mrt 2020 TIELT-WINGE 3000 — F.C.MOORSEL 15:00:4915:00--
2020-03-15 15:00:0815 mrt 2020 F.C.MOORSEL — ERC. HOEILAART 15:00:0815:00--
2020-03-29 15:00:2829 mrt 2020 F.C.MOORSEL — VK. EENDR. EIZER 15:00:2815:00--
2020-04-05 15:00:515 apr 2020 K. STEENOKKERZEEL VO. — F.C.MOORSEL 15:00:5115:00--
2020-04-26 15:00:2026 apr 2020 F.C.MOORSEL — SP. ROTSELAAR 15:00:2015:00--
2020-05-03 15:00:473 mei 2020 KFC. SP. HAACHT STATIE — F.C.MOORSEL 15:00:4715:00--

Het vorige seizoen was er een met enkele hoogtes, maar ook veel laagtes. Daardoor werd het nog een – onnodig – zenuwslopend seizoenseinde. Pas op de allerlaatste speeldag bewerkstelligde de 1e ploeg zelf het behoud in 3e provinciale:

Verslag – 1e ploeg dwingt zelf behoud af

Zo’n scenario wil trainer Nico Denayer in het seizoen 2019-20, zijn 2e seizoen aan het hoofd van de P3-ploeg, absoluut vermijden. Met de spelers die de kern kwamen versterken (zie transferoverzicht), wordt er resoluut op de linkerkolom gemikt van de rangschikking. “Een 5e plaats zou schitterend zijn“, klonk het zelfs bij de ploegvoorstelling.

Het kampioenschap wordt een combinatie van derby’s (Eizer, Meerbeek, Erps-Kwerps, Steenokkerzeel) en verdere verplaatsingen (Betekom, Tielt-Winge, enz.). De competitie wordt afgetrapt op woensdag 28 augustus, met een trip naar Betekom.

Trainingen worden afgewerkt op dinsdag- en donderdagavond, telkens van 20u tot 21u30-22u.

Thuiswedstrijden worden gespeeld aan de Vinkenlaan, ’s zondags om 15u.

Trainers: Nico Denayer en Koen Cleynhens

==> FCM heeft sinds dit jaar ook een P4-ploeg

Enkele foto’s van de voorbije jaren:

* 2019-20:

* 2018-19:

* 2017-18:

* 2016-17:

* 2015-16:

Powered by Avivo