P3-ploeg

Algemeen klassement 3e PROV. B. – 2019-20

PosTeamGWDL+-GDPtn
1KFC. BAAL2719718035+4564
2TIELT-WINGE 30002717,76,23,159,24,9+34,359,2
3KNV. KEERBERGEN2717,37557,233,5+23,852
4VK. EENDR. EIZER2717,31,18,66233+2952,9
5KFC. SP. HAACHT STATIE2714,54,28,362,343,618,747,8
6VK. BERG-OP27108961,655,16,4838
7ST. MEERBEEK2711,93,211,94648-238,9
8FC. TILDONK2711,93,211,95865-738,9
9F.C.MOORSEL27114126755+1237
10KV. TREMELO2710,46,210,442,136,7+5,437,4
11K. ST. HAASRODE2710,45,211,459,254+5,1936,3
12KHO. BIERBEEK271061166,553+13,536
13SP. ROTSELAAR279,35,212,558,260,2-2,0833,2
14K. STEENOKKERZEEL VO.278,33,115,658,275,8-17,728
15KAC. BETEKOM277,32,117,740,570,6-30,123,9
16SP. ERPS-KWERPS274,25,217,736,390,3-5417,7
17ERC. HOEILAART272,1123,928110-827,3

Wedstrijden 1e ploeg (P3) – terugronde 2019-20 (3eB)

DatumWedstrijdTijdUitslagVerslag
2019-12-15 14:30:2815 dec 2019 F.C.MOORSEL — KAC. BETEKOM 14:30:2814:303 - 1meer
2019-12-22 14:30:5622 dec 2019 FC. TILDONK — F.C.MOORSEL 14:30:5614:303 - 2meer
2020-01-04 20:00:184 jan 2020 KHO. BIERBEEK — F.C.MOORSEL 20:00:1820:002 - 3meer
2020-01-12 14:30:3012 jan 2020 VK. BERG-OP — F.C.MOORSEL 14:30:3014:302 - 1meer
2020-01-19 14:30:3819 jan 2020 KFC. BAAL — F.C.MOORSEL 14:30:3814:302 - 0meer
2020-01-26 14:30:0626 jan 2020 F.C.MOORSEL — KNV. KEERBERGEN 14:30:0614:302 - 1meer
2020-02-01 20:00:121 feb 2020 KV. TREMELO — F.C.MOORSEL 20:00:1220:004 - 2meer
2020-02-09 15:00:339 feb 2020 F.C.MOORSEL — K. ST. HAASRODE 15:00:3315:00Uitg.meer
2020-02-16 15:00:5416 feb 2020 SP. ERPS-KWERPS — F.C.MOORSEL 15:00:5415:002 - 2meer
2020-02-23 15:00:4023 feb 2020 F.C.MOORSEL — K. ST. HAASRODE 15:00:4015:001 - 3meer
2020-03-01 15:00:191 mrt 2020 F.C.MOORSEL — ST. MEERBEEK 15:00:1915:001 - 0meer
2020-03-07 20:00:497 mrt 2020 TIELT-WINGE 3000 — F.C.MOORSEL 20:00:4920:004 - 0meer

Wedstrijden 1e ploeg (P3) – heenronde 2019-20 (3eB)

DatumWedstrijdTijdUitslagVerslag
2019-08-28 20:00:5628 aug 2019 KAC. BETEKOM — F.C.MOORSEL 20:00:5620:001 - 4meer
2019-09-01 15:00:371 sep 2019 F.C.MOORSEL — FC. TILDONK 15:00:3715:000 - 1meer
2019-09-04 20:00:034 sep 2019 F.C.MOORSEL — KHO. BIERBEEK 20:00:0320:003 - 1meer
2019-09-08 15:00:088 sep 2019 F.C.MOORSEL — VK. BERG-OP 15:00:0815:005 - 1meer
2019-09-15 15:00:3615 sep 2019 F.C.MOORSEL — KFC. BAAL 15:00:3615:001 - 2meer
2019-09-22 15:00:1322 sep 2019 KNV. KEERBERGEN — F.C.MOORSEL 15:00:1315:003 - 1meer
2019-09-29 15:00:3929 sep 2019 F.C.MOORSEL — KV. TREMELO 15:00:3915:002 - 1meer
2019-10-05 19:30:105 okt 2019 K. ST. HAASRODE — F.C.MOORSEL 19:30:1019:301 - 1meer
2019-10-13 15:00:3313 okt 2019 F.C.MOORSEL — SP. ERPS-KWERPS 15:00:3315:000 - 1meer
2019-10-20 15:00:5420 okt 2019 ST. MEERBEEK — F.C.MOORSEL 15:00:5415:000 - 0meer
2019-10-27 15:00:1727 okt 2019 F.C.MOORSEL — TIELT-WINGE 3000 15:00:1715:000 - 3meer
2019-11-02 20:00:072 nov 2019 ERC. HOEILAART — F.C.MOORSEL 20:00:0720:003 - 3meer
2019-11-10 14:30:5510 nov 2019 F.C.MOORSEL = 'BYE' 14:30:5514:30-meer
2019-11-17 14:30:4417 nov 2019 VK. EENDR. EIZER — F.C.MOORSEL 14:30:4414:303 - 2meer
2019-11-24 14:30:1224 nov 2019 F.C.MOORSEL — K. STEENOKKERZEEL VO. 14:30:1214:302 - 0meer
2019-11-30 18:00:3430 nov 2019 SP. ROTSELAAR — F.C.MOORSEL 18:00:3418:001 - 2meer
2019-12-08 14:30:558 dec 2019 F.C.MOORSEL — KFC. SP. HAACHT STATIE 14:30:5514:303 - 2meer

Voorbereiding 1e ploeg 2019-20

DatumWedstrijdTijdUitslagVerslag
2019-07-31 20:30:5631 jul 2019 Beker van Tervuren: KV. TERVUREN-DUISBURG — F.C.MOORSEL 20:30:5620:305 - 1meer
2019-08-04 16:00:004 aug 2019 KORBEEK SPORT — F.C.MOORSEL 16:00:0016:00-meer
2019-08-07 19:00:197 aug 2019 Beker van Tervuren: GR. VOSSEM - F.C. MOORSEL 19:00:1919:002 - 1meer
2019-08-11 16:00:2611 aug 2019 F.C.MOORSEL — KVC. LANGDORP 16:00:2616:003 - 0meer
2019-08-13 00:00:3113 aug 2019 SK. NOSSEGEM — F.C.MOORSEL 00:00:3100:007 - 3meer
2019-08-18 16:00:5818 aug 2019 HO. TESTELT — F.C.MOORSEL 16:00:5816:000 - 3meer
2019-08-22 00:00:0022 aug 2019 OUDERGEM - F.C.MOORSEL 00:00:0000:00-meer
2019-08-25 16:00:2725 aug 2019 F.C.MOORSEL — SMS. LUBBEEK 16:00:2716:001 - 1meer

Het seizoen 2019-20 was een atypisch seizoen, dat midden maart werd stopgezet omwille van het coronavirus. Het bizarre seizoenseinde leidde tot tot al even bizarre eindklassementen, met berekeningen tot twee cijfers na de komma. In 3e provinciale B eindigde Moorsel op een 10e plaats.

Een beetje zuur voor Moorsel, dat steevast enkele posities hoger noteerde tijdens de competitie. Maar het had wel meer machten gespeeld dan concurrenten. En die sprongen nog over FCM dankzij het spel van de theoretische herberekeningen (nodig opdat iedereen evenveel wedstrijden zou hebben gespeeld).

Trainingen werden afgelopen seizoen afgewerkt op dinsdag- en donderdagavond, telkens van 20u tot 21u30-22u. Thuiswedstrijden werden gespeeld aan de Vinkenlaan, ’s zondags om 15u.

Trainers: Nico Denayer en Koen Cleynhens

==> FCM heeft sinds het seizoen 2019-20 ook een P4-ploeg

ARCHIEF

* 2019-20:

* 2018-19:

* 2017-18:

* 2016-17:

* 2015-16:

* 2014-15:

Seizoensanalyse: Avontuur in 3e provinciale zit er na 10 jaar op

* 2013-14:

Seizoensanalyse: “Stuntzeges houden FCM in 3e provinciale”

* 2012-13:

Seizoensanalyse: FCM eindigt na valse start net binnen doelstelling

* 2011-12:

Seizoensanalyse: Moorsel kan ambities niet waarmaken

* 2010-11:

Seizoensanalyse: Moorsel zakt heel diep

* 2009-10:

Seizoensanalyse: Teleurstellend seizoen eindigt op 11e plaats

* 2008-09:

Seizoensanalyse: Gebuisd, maar niet gezakt

* 2007-08:

Seizoensanalyse: Jaar van het afscheid

* 2006-07:

Seizoensanalyse: Tweede jaar in 3e provinciale

* 2005-06:

Seizoensanalyse: Eerste jaar in 3e provinciale eindigt in linkerkolom

Trip naar Lissabon

* 2004-05:

Seizoensanalyse: Moorsel dwingt via eindronde promotie naar 3e provinciale af

* 2003-04:

Seizoensanalyse: Brons

Powered by Avivo