REEKSVOORSTELLEN SEIZOEN 2015-2016
(update: 18 juni 2015)
VOORAF: FCM rondt kaap van 20 ploegen
Moorsel heeft voor de voetbaljaargang 2015-2016 meer dan 20 ploegen in competitie ingeschreven.
Bij de jeugd zouden (voorlopig) 18 ploegen in actie komen: U6 (2x), U7 (3x), U8 (3x), U9 (3x), U10 (2x), U11 (2x), U12,
U13 en meisjesploeg (U16-meisjesreeks). Daarnaast zijn er opnieuw 4 ploegen voor de volwassenen: de 1e ploeg (die vorig seizoen
degradeerde naar 4e provinciale, zie hier),
zaterdag- en zondagreserven, en een veteranenploeg in een vriendschappelijke competitie.
Hieronder volgen de verschillende reeksvoorstellen. Hou er rekening mee dat die nog gewijzigd kunnen worden.
EERSTE PLOEG - Vierde prov. F
KV. Tervuren-Duisburg B
| KVC. Haacht B
|
ERC. Hoeilaart B
| K. Steenokkerzeel VO.
|
KFC. Sp. Haacht Statie
| V. Hofstade
|
KRC. Boortmeerbeek
| KNV. Keerbergen
|
KFC. Eppegem B
| VC. Bertem-Leefdaal B
|
KSC. Keerbergen B
| FC. Tildonk
|
OHR. Huldenberg B
| VK. Berg-Op
|
VK. Laar Boortmeerbeek
| FC. MOORSEL
|
ZATERDAGRESERVEN (reeks E)
KFC. Wezembeek-Oppem
| KCS. Machelen
|
K. Steenokkerzeel VO.
| KV. Woluwe-Zaventem
|
K. Sporting FC. Haren
| VC. Bertem-Leefdaal
|
SK. Nossegem
| OHR. Huldenberg
|
St. Meerbeek
| FC.Moorsel
|
SP. Erps-Kwerps
| Gr. Vossem
|
Sp. Kortenberg
|
|
Opm.: Borcht verdwenen tegenover 1e voorstel
Opm. 2: FCM kan ook nog in reeks F terechtkomen
ZONDAGRESERVEN (reeks C)
KV. Tervuren-Duisburg
| KVC. Haacht
|
ERC. Hoeilaart
| KFC. Herent
|
K. St. Haasrode
| K. Sp. Tange
|
FC. Melsbroek
| SK. Nossegem
|
FC. Tildonk
| FC. Beigem
|
VK. Eendr. Eizer
| FC. Moorsel
|
Opm.: St-Jozef Londerzeel verdwenen tegenover 1e voorstel, vervangen door Haasrode
Meisjes (U16) (reeks B)
K. Ol. Wijgmaal
| VK. Veldkanteva's
|
SK. Leeuw A
| SK. Leeuw B
|
Mievroob Veltem
| FC. Dames Ternat
|
DVC. Eva's Tienen
| FC. Moorsel
|
U13 (reeks H)
K. Eur. 90 Kraainem
| KVC. Sterrebeek
|
KSK. Kampenhout
| ERC. Hoeilaart
|
FC. Melsbroek
| Sp. Kortenberg
|
FC. Perk
| FC. Moorsel
|
Opm.: Sterrebeek B en Kortenberg B verdwenen tegenover 1e voorstel, vervangen door Kampenhout en Perk
U12 (reeks H)
K. Eur. 90 Kraainem
| KV. Tervuren-Duisburg
|
KFC. Wezembeek-Oppem
| ERC. Hoeilaart
|
FC. Perk
| KCS. Machelen
|
Gr. Vossem
| FC. Moorsel
|
Opm.: Bertem-Leefdaal verdwenen tegenover 1e voorstel, vervangen door Machelen
U11 (reeks I)
K. Eur. 90 Kraainem
| KV. Tervuren-Duisburg
|
KFC. Haren
| ERC. Hoeilaart
|
FC. Melsbroek (recreatief)
| OHR. Huldenberg
|
Tempo Overijse
| FC. Moorsel
|
U11 (reeks J)
KFC. Wezembeek
| KVC. Sterrebeek
|
VC. Bertem-Leefdaal
| ERC. Hoeilaart
|
Gr. Vossem
| OHR. Huldenberg
|
| FC. Moorsel
|
Opm.: Tempo Overijse verdwenen tegenover 1e voorstel
U10 (reeks H)
K. Eur. 90 Kraainem
| KFC. Wezembeek
|
KFC. Haren
| K. Steenokkerzeel VO.
|
VC. Bertem-Leefdaal
| VK. Eendr. Eizer
|
Tempo Overijse
| FC. Moorsel (recreatief)
|
SC. Vilvoorde
| K. Diegem Sport
|
Opm.: Vilvoorde en Diegem werden toegevoegd
U10 (reeks J)
KV. Tervuren-Duisburg
| KVC. Sterrebeek
|
ERC. Hoeilaart
| K. Steenokkerzeel VO.
|
OHR. Huldenberg B
| OHR. Huldenberg C
|
SP. Vilvoorde-Koningslo
| FC. Moorsel
|
U9 (reeks J)
KVC. Sterrebeek
| KFC. Wezembeek
|
KFC. Haren
| KFC. Eppegem
|
St. Meerbeek
| SP. Kortenberg
|
FC. Moorsel B
| FC. Moorsel C
|
K. Steenokkerzeel VO.
| Sp. Vilvoorde-Koningslo
|
Opm.: Vilvoorde-Koningslo en Steenokkerzeel werden toegevoegd
U9 (reeks L)
KFC. Herent
| KOVC. Sterrebeek
|
VC. Bertem-Leefdaal
| Sp. Rotselaar
|
KDN. United
| Sp. Kortenberg
|
Oud-Heverlee Leuven
| FC. Moorsel A
|
U8 (reeks J)
K. Eur. 90 Kraainem
|
|
ERC. Hoeilaart
| Gr. Vossem
|
OHR. Huldenberg B
| OHR. Huldenberg C
|
Sp. Kortenberg
| FC. Moorsel C
|
Opm.: Tempo Overijse verdwenen tegenover 1e voorstel
U8 (reeks K)
KVC. Sterrebeek
| KCS. Machelen
|
ERC. Hoeilaart A
| ERC. Hoeilaart B
|
OHR. Huldenberg
| VC. Bertem-Leefdaal
|
FC. Moorsel A
| FC. Moorsel B
|
Opm.: Sterrebeek B verdwenen tegenover 1e voorstel, vervangen door Machelen
U7 (reeks N)
KVC. Sterrebeek
| K. Steenokkerzeel VO.
|
VC. Bertem-Leefdaal
| St. Meerbeek
|
SC. Vilvoorde
| VK. Berg-Op
|
Sp. Kortenberg
| FC. Moorsel A
|
Opm.: Vossem verdwenen tegenover 1e voorstel, vervangen door Vilvoorde
U7 (reeks VO)
KV. Tervuren-Duisburg
| Gr. Vossem
|
HO. Bierbeek B
| Union Lovenjoel (recreatief)
|
SK. Nossegem
| Tempo Overijse
|
FC. Moorsel C (recreatief)
| FC. Moorsel B
|
Opm.: Bierbeek verdwenen tegenover 1e voorstel, vervangen door Vossem
U6 (reeks G)
KV. Tervuren-Duisburg
| ERC. Hoeilaart
|
VC. Bertem-Leefdaal
| OHR. Huldenberg
|
Tempo Overijse A
| FC. Borght
|
FC. Moorsel A
| FC. Moorsel B
|
SC. Vilvoorde
|
|
Opm.: Tempo Overijse B verdwenen tegenover 1e voorstel, vervangen door Borght en Vilvoorde