Zaterdagreserven

Klassement Zaterdagreserven – seizoen 2018-19

PosTeamGWDL+-GDPtn
1KFC. DIEST97025014+3621
2KHO. BIERBEEK96213822+1620
3SP. ROOSBEEK-NEERVELP106044124+1718
4K. ST. HAASRODE105322916+1318
5KVC. KESSEL-LO 200095223314+1917
6VC. BERTEM-LEEFDAAL105233518+1717
7F.C.MOORSEL105232826+217
8KORBEEK SPORT95042922+715
9KVC. STERREBEEK93392515+1012
10SP. ERPS-KWERPS94053226+612
11OHR. HULDENBERG93152759-3210
12SP. KORTENBERG101271046-365
13RC. MELDERT91082041-213
14VK. EENDR. EIZER10019872-641

F.C.MOORSEL — SP. KORTENBERG

Wedstrijden Zaterdagreserven heenronde 2018-19

DatumWedstrijdTijdUitslagVerslag
2018-08-31 20:00:0731 aug 2018 F.C.MOORSEL — K. ST. HAASRODE 20:00:0720:002 - 2meer
2018-09-07 20:30:297 sep 2018 KHO. BIERBEEK — F.C.MOORSEL 20:30:2920:305 - 2meer
2018-09-14 20:00:5114 sep 2018 F.C.MOORSEL — VC. BERTEM-LEEFDAAL 20:00:5120:003 - 3meer
2018-09-22 15:00:1722 sep 2018 KORBEEK SPORT — F.C.MOORSEL 15:00:1715:005 - 0meer
2018-09-29 15:00:3829 sep 2018 VK. EENDR. EIZER — F.C.MOORSEL 15:00:3815:002 - 5meer
2018-10-04 20:00:134 okt 2018 F.C.MOORSEL — KFC. DIEST 20:00:1320:005 - 4meer
2018-10-13 14:00:3513 okt 2018 OHR. HULDENBERG — F.C.MOORSEL 14:00:3514:005 - 0meer
2018-10-18 20:00:5318 okt 2018 F.C.MOORSEL — KVC. STERREBEEK 20:00:5320:002 - 1meer
2018-10-27 15:00:2227 okt 2018 F.C.MOORSEL = BYE 15:00:2215:00-meer
2018-11-03 12:00:233 nov 2018 RC. MELDERT — F.C.MOORSEL 12:00:2312:001 - 4meer
2018-11-09 20:00:459 nov 2018 F.C.MOORSEL — SP. ROOSBEEK-NEERVELP 20:00:4520:005 - 0meer
2018-11-16 20:00:1116 nov 2018 KVC. KESSEL-LO 2000 — F.C.MOORSEL 20:00:1120:001 - 1meer
2018-11-23 20:00:3223 nov 2018 F.C.MOORSEL — SP. KORTENBERG 20:00:3220:00--
2018-12-01 14:30:501 dec 2018 SP. ERPS-KWERPS — F.C.MOORSEL 14:30:5014:30--

Wedstrijden Zaterdagreserven terugronde 2018-19

DatumWedstrijdTijdUitslagVerslag
2018-12-07 20:30:307 dec 2018 K. ST. HAASRODE — F.C.MOORSEL 20:30:3020:30--
2018-12-14 20:00:5114 dec 2018 F.C.MOORSEL — KHO. BIERBEEK 20:00:5120:00--
2019-01-11 20:30:0811 jan 2019 VC. BERTEM-LEEFDAAL — F.C.MOORSEL 20:30:0820:30--
2019-01-18 20:00:2718 jan 2019 F.C.MOORSEL — KORBEEK SPORT 20:00:2720:00--
2019-01-25 20:00:4925 jan 2019 F.C.MOORSEL — VK. EENDR. EIZER 20:00:4920:00--
2019-02-08 20:00:108 feb 2019 KFC. DIEST — F.C.MOORSEL 20:00:1020:00--
2019-02-15 20:00:3015 feb 2019 F.C.MOORSEL — OHR. HULDENBERG 20:00:3020:00--
2019-02-22 20:15:5222 feb 2019 KVC. STERREBEEK — F.C.MOORSEL 20:15:5220:15--
2019-03-15 20:00:1115 mrt 2019 F.C.MOORSEL — RC. MELDERT 20:00:1120:00--
2019-03-23 15:00:3023 mrt 2019 SP. ROOSBEEK-NEERVELP — F.C.MOORSEL 15:00:3015:00--
2019-03-29 20:00:5029 mrt 2019 F.C.MOORSEL — KVC. KESSEL-LO 2000 20:00:5020:00--
2019-04-06 17:30:096 apr 2019 SP. KORTENBERG — F.C.MOORSEL 17:30:0917:30--
2019-04-26 20:00:3026 apr 2019 F.C.MOORSEL — SP. ERPS-KWERPS 20:00:3020:00--

De reservenploeg van onze 1e ploeg.

Trainingen worden afgewerkt op dinsdag- en donderdagavond.
Thuiswedstrijden, in tegenstelling tot wat de ploegnaam doet vermoeden, vinden meestal plaats op vrijdagavond.

Trainer: Koen Cleynhens

 

 

Powered by Avivo