Zondagreserven

Zondagreserven 2015-16

PosTeamGWDL+-Ptn
1K. ST. HAASRODE171511801346
2ERC. HOEILAART171421752744
3FC. MELSBROEK171403613241
4KV. TERVUREN-DUISBURG191108614733
5VK. EENDR. EIZER171007614730
6KFC. HERENT198011455124
7K. SP. TANGE187110426422
8FC. BEIGEM17629394620
9FC. TILDONK18161121609
10F.C.MOORSEL17211417647
11SK. NOSSEGEM18131325766

Wedstrijden terugronde – Zondagreserven

DatumWedstrijdTijdUitslagVerslag
2016-01-10 09:30:4610 jan 2016 F.C.MOORSEL - SP TANGE 09:30:4609:300 - 4meer
2016-01-17 09:30:5117 jan 2016 FC. BEIGEM — F.C.MOORSEL 09:30:5109:30-meer
2016-01-24 09:30:2324 jan 2016 F.C.MOORSEL — FC. TILDONK 09:30:2309:30-meer
2016-01-31 09:30:5531 jan 2016 KV. TERVUREN-DUISBURG A — F.C.MOORSEL 09:30:5509:303 - 0meer
2016-02-28 09:30:5928 feb 2016 ERC. HOEILAART A — F.C.MOORSEL 09:30:5909:305 - 1meer
2016-03-06 09:30:316 mrt 2016 F.C.MOORSEL — ST. HAASRODE 09:30:3109:30-meer
2016-04-03 11:15:063 apr 2016 FC. MELSBROEK — F.C.MOORSEL 11:15:0611:156 - 0meer
2016-04-10 09:30:3510 apr 2016 VK. EENDR. EIZER — F.C.MOORSEL 09:30:3509:303 - 1meer
2016-04-14 20:00:2714 apr 2016 F.C.MOORSEL — KFC. HERENT 20:00:2720:001 - 4meer
2016-04-24 09:30:0424 apr 2016 SK. NOSSEGEM A — F.C.MOORSEL 09:30:0409:302 - 3meer

Wedstrijden heenronde – Zondagreserven

DatumWedstrijdUitslagVerslag
2015-09-06 11:15:576 sep 2015 K. SP. TANGE — F.C.MOORSEL5 - 2meer
2015-09-10 20:00:0610 sep 2015 F.C.MOORSEL — FC. BEIGEM2 - 4meer
2015-09-20 09:30:3020 sep 2015 FC. TILDONK — F.C.MOORSEL0 - 0meer
2015-09-27 09:30:4627 sep 2015 F.C.MOORSEL — KV. TERVUREN-DUISBURG1 - 7meer
2015-10-04 09:30:044 okt 2015 KFC. HERENT — F.C.MOORSEL5 - 0meer
2015-10-11 09:30:0811 okt 2015 F.C.MOORSEL — ERC. HOEILAART0 - 3meer
2015-10-18 09:30:0818 okt 2015 ST. HAASRODE — F.C.MOORSEL5 - 0meer
2015-11-15 09:30:4515 nov 2015 F.C.MOORSEL — FC. MELSBROEK0 - 3meer
2015-11-22 09:30:0722 nov 2015 F.C.MOORSEL — VK. EENDR. EIZER2 - 5meer
2015-12-06 09:30:376 dec 2015 F.C.MOORSEL — SK. NOSSEGEM4 - 0meer

Een verzameling van een oudere vaste kern (afkomstig van Woluwe-Zaventem, maar zijn thuis gevonden bij FCM) aangevuld met jong talent die wekelijks nog een wedstrijdje spelen op zondagmorgen.

De Zondagreservenploeg werd stopgezet na het seizoen 2015-16.

 

Powered by Avivo