Eerste ploeg (P4)

Klassement P4-team – 4e Prov. C. – 2019-20

PosTeamGWDL+-GDPtn
1KFC. HERENT2419237722+5559
2KRC. BOORTMEERBEEK2416,74,23,17330,3+42,854,3
3KFC. WERCHTER2416445330+2352
4KSC. KEERBERGEN2414,63,16,36646+2047
5VC. BERTEM-LEEFDAAL2414466646+2046
6SP. KORTENBERG2414288250+3244
7OHR. HULDENBERG2412666937+3242
8K. OL. WIJGMAAL2412396456+839
9HO. VELTEM2410776441+2337
10KV. TERVUREN-DUISBURG2485115249+329
11KVC. HAACHT2473143148-1724
12SK. PLENKE WERCHTER2459103850-2024
13KV. TREMELO2463152552-2721
14GR. VOSSEM242,15,216,716,769,9-53,211,5
15KFC. HEVER243,1020,918,891,8-739,4
16F.C.MOORSEL24122126102-765

Wedstrijden P4-ploeg – terugronde 2019-20 (4eC)

DatumWedstrijdTijdUitslagVerslag
2020-01-05 14:30:235 jan 2020 KVC. HAACHT — F.C.MOORSEL 14:30:2314:304 - 0meer
2020-01-11 18:00:4911 jan 2020 F.C.MOORSEL — SP. KORTENBERG 18:00:4918:000 - 5meer
2020-01-19 14:30:1219 jan 2020 KRC. BOORTMEERBEEK — F.C.MOORSEL 14:30:1214:304 - 1meer
2020-01-25 20:30:3425 jan 2020 F.C.MOORSEL — KFC. WERCHTER 20:30:3420:301 - 4meer
2020-01-30 20:30:2930 jan 2020 F.C.MOORSEL — KFC. HERENT 20:30:2920:302 - 9meer
2020-02-01 20:00:011 feb 2020 OHR. HULDENBERG — F.C.MOORSEL 20:00:0120:009 - 2meer
2020-02-08 20:00:448 feb 2020 F.C.MOORSEL = 'BYE' 20:00:4420:00-meer
2020-02-15 19:30:5415 feb 2020 HO. VELTEM — F.C.MOORSEL 19:30:5419:305 - 0meer
2020-02-29 18:00:2929 feb 2020 F.C.MOORSEL — KV. TERVUREN-DUISBURG 18:00:2918:001 - 0meer
2020-03-07 19:00:037 mrt 2020 K. OL. WIJGMAAL — F.C.MOORSEL 19:00:0319:005 - 3meer

Wedstrijden P4-ploeg – heenronde 2019-20 (4eC)

DatumWedstrijdTijdUitslagVerslag
2019-08-31 18:00:5831 aug 2019 F.C.MOORSEL — KVC. HAACHT 18:00:5818:001 - 2meer
2019-09-08 15:00:258 sep 2019 SP. KORTENBERG — F.C.MOORSEL 15:00:2515:007 - 2meer
2019-09-14 18:00:3014 sep 2019 F.C.MOORSEL — KRC. BOORTMEERBEEK 18:00:3018:000 - 4meer
2019-09-22 15:00:2822 sep 2019 KFC. WERCHTER — F.C.MOORSEL 15:00:2815:004 - 2meer
2019-09-28 18:00:4528 sep 2019 F.C.MOORSEL — OHR. HULDENBERG 18:00:4518:001 - 1meer
2019-10-05 19:00:075 okt 2019 KFC. HERENT — F.C.MOORSEL 19:00:0719:004 - 1meer
2019-10-12 18:00:2512 okt 2019 F.C.MOORSEL — HO. VELTEM 18:00:2518:004 - 4meer
2019-10-20 14:30:1420 okt 2019 KV. TERVUREN-DUISBURG — F.C.MOORSEL 14:30:1414:308 - 2meer
2019-10-26 18:00:3726 okt 2019 F.C.MOORSEL — K. OL. WIJGMAAL 18:00:3718:001 - 6meer
2019-11-09 20:00:589 nov 2019 VC. BERTEM-LEEFDAAL — F.C.MOORSEL 20:00:5820:003 - 0meer
2019-11-16 18:00:1816 nov 2019 F.C.MOORSEL — KFC. HEVER 18:00:1818:000 - 2meer
2019-11-23 18:00:4723 nov 2019 KV. TREMELO — F.C.MOORSEL 18:00:4718:002 - 1meer
2019-11-30 20:30:1330 nov 2019 F.C.MOORSEL — GR. VOSSEM 20:30:1320:300 - 1meer
2019-12-07 20:00:377 dec 2019 SK. PLENKE WERCHTER — F.C.MOORSEL 20:00:3720:006 - 1meer
2019-12-14 18:00:5814 dec 2019 F.C.MOORSEL — KSC. KEERBERGEN 18:00:5818:000 - 3meer

Voorbereiding P4-ploeg 2019-20

DatumWedstrijdTijdUitslagVerslag
2019-08-08 20:00:388 aug 2019 KFC. WEZEMBEEK — F.C.MOORSEL 20:00:3820:002 - 2meer
2019-08-16 19:30:1116 aug 2019 SK. NOSSEGEM — F.C.MOORSEL 19:30:1119:301 - 6meer
2019-08-20 19:30:3520 aug 2019 F.C.MOORSEL — RC. BUTSEL 19:30:3519:305 - 3meer
2019-08-27 19:30:0327 aug 2019 KCS. MACHELEN — F.C.MOORSEL 19:30:0319:305 - 4meer

We wisten op voorhand dat het allereerste seizoen van het p4-team moeilijk zou worden. Een groep jonge spelers zonder ervaring droppen in het grotemensenvoetbal, dan weet je dat ze door een leerproces zullen moeten gaan.

En dat bleek ook, met maar 2 gelijke spelen in de heenronde. In de terugronde, op 29 februari, volgde eindelijk de allereerste zege, maar net toen een remontada nog een mogelijkheid leek, werd de competitie door het coronavirus stopgezet.

Moorsel bleef zo steken op 5 punten, en eindigde het seizoen officieel als rode lantaarn. 

Maar het leerproces van dit seizoen zal zeker zijn vruchten afwerpen in de voetbaljaargang 2020-21!

Met de 2e herenploeg willen we voornamelijk u21-spelers uit de regio samenbrengen die graag al willen proeven van het grotere werk. Met de ervaring die ze in P4 opdoen, kunnen ze nadien doorstromen naar het andere FCM-elftal, dat in 3e provinciale speelt.

Trainingen werden in het seizoen 2019-20 afgewerkt op dinsdag- en donderdagavond, telkens van 20u tot 21u30-22u. 

Thuiswedstrijden werden gespeeld aan de Vinkenlaan, ‘s zaterdags om 18u.

Trainer: Peter Poppe
Hulptrainer: Timo Geeraerts

Zie ook:

ARCHIEF

* 2019-20:

Powered by Avivo