Na het succes van onze 1e editie, konden we niet anders dan voor de 2e keer een sushi-takeaway organiseren. De bestellingen zijn bij deze geopend, de levering is gepland op zondag 13 maart.

De sushi-dag werd eind 2020 in het leven geroepen als corona-veilig alternatief voor de traditionele eetevenementen in zaal. Uit de tientallen bestellingen die we toen binnenkregen, konden we afleiden dat de formule goed zat.
Voor de 2 editie pakken we het dan ook grotendeels hetzelfde aan. We bieden ditmaal porties van 18 stuks sushi aan, porties noedels met kip, en witte of rode wijn. Wie minstens 4 porties bestelt, krijgt een fles wijn gratis.
Bestellen kan tot en met zondag 6 maart, we leveren aan huis op zondag 13 maart (tussen 11 en 14u). Het bestelformulier staat hier.
We werken samen met sushibar Fujiyama in Nossegem (zie ook hun website) en de dorpswinkel Carrefour Express van Leefdaal.

