![]() ![]() 0 - 4Einde |
meer
Vlotte zege bij Remy Boys
Opstelling: Thibaud, B. Vannetelbosch, Coenaers, Libois, Dure, Ramaekers, Janssen, F. Ureel, Goovaerts, Iftode, Willegems, Mullie, Di Lillo.
Doelpunten: Willegems, Janssen, Mullie, Di Lillo.
Verslag: De Moorselse Veteranen trokken met z’n 14’en naar Herent, om er de Remy Boys partij te geven. In de heenronde, op hetzelfde veld, was FCM nog met 3-1 de boot ingegaan. Dat was toen de 1e nederlaag in 6 wedstrijden.
Het werd al snel duidelijk dat het ditmaal niet zo ver zou komen. De thuisploeg, net met 11, moest in de 1e helft voortdurend achter de feiten, en meestal ook de bal, aanlopen. Het Moorselse middenveld had de touwtjes stevig in handen en via de flanken werd er regelmatig uitgebroken.
Toch had FCM voor het 1e doelpunt een beetje hulp nodig van de Remy-keeper, die beter had moeten doen op een poginkje van Willegems. Nog voor de rust zorgde Janssen met een geplaatste kopbal voor een geruststellende 0-2 voorsprong.
De wedstrijd werd overigens afgewerkt zonder scheidsrechter, maar op een enkele tackle en een paar buitenspel-discussies na verliep alles probleemloos. Dat is vooral een pluim voor Moorsel, dat de voorbije weken moeite had om een match volledig te laten uitspelen.
Na de pauze probeerden de Remy Boys wat meer aan te dringen, ook omdat FCM een beetje achteruitraakte. Dat leverde 1 heel grote kans op, maar de Moorselse goalie Thibaud won het duel met de Remy-spits. Andere uitbraakpogingen van de thuisploeg werden meestal op tijd onderschept, of gingen verloren door een verkeerde pass.
In het laatste wedstrijdkwart kon Moorsel dankzij wissels fysiek de overhand nemen, en het scoorde nog 2x. Goed voor een 0-4 eindstand dus. Een vrij vlotte zege in een zeer sportieve match.
De Veteranen spelen nog 2 wedstrijden in hun vriendschappelijke seizoen: op 6/5 ontvangen ze Kanaries en op 20/5 sluiten ze af op Ottenburg. (FUL)
Details
Datum | Tijd | Competitie | Seizoen |
---|---|---|---|
29 april 2016 | 20:30 | Veteranen | Seizoen 2015 - 2016 |