![]() |
-
Dominant FCM kans zege pas in slotseconden pakken
FCM speelde met: Louis, Alicia, Ukelo, Nand, Jules (c, 2), Noah, Stef, Rik, Axel (1).
Verslag:
De wedstrijd begint met meer dan 20 minuten vertraging. Eerst loopt de vorige wedstrijd stevig uit en nadien is de sleutel van het slot waarmee de doelen vastgemaakt zijn, weg.
Wanneer de aftrap uiteindelijk toch gefloten kan worden, schiet FCM meteen stevig uit de startblokken. Het eerste kwart wordt heel mooi gecombineerd en laat U10 de bal mooi rond gaan. Vilvoorde komt er nauwelijks aan te pas. Het is Axel, die na een combinatie met Stef, de 0-1 op het bord zet. FCM blijft aanvallen en Jules rondt een individuele actie mooi af en plaatst de bal in de hoek. 0-2 na 1 kwartje.
Het tweede kwartje blijft FCM de betere ploeg. Vilvoorde raakt slechts 2 keer aan het FCM-doel, maar scoort dan ook 2 keer. Het staat zowaar gelijk.
Het derde en vierde kwart worden ingekort om het Vilvoorde-schema terug in orde te krijgen. Kwartier 3 wordt er niet gescoord. In het 4de kwart schudt de Vilvoorde-doelman de ene na de andere redding uit zijn mouw. FCM probeert met de moed der wanhoop te scoren, maar steeds zit er wel een been of hand in de weg. De bal lijkt er niet in te willen. Na zo’n FCM-aanval trapt de Vilvoorde-keeper de bal ver uit. De FCM-verdediging laat zich verrassen en de Vilvoorde-spits gaat alleen op doel af. Goalie Nand houdt zijn team echter recht met een mooie redding. In de allerlaatste seconde is het kapitein Jules die alsnog zorgt voor de winnende treffer. 2-3 en de zwaar bevochten, maar verdiende zege is een feit. (TT)
Details
Datum | Tijd | Competitie | Seizoen |
---|---|---|---|
19 januari 2019 | 11:15 | U10b | Seizoen 2018 – 2019 |