Damesploeg

Klassement Dames – seizoen 2018-19

PosTeamGWDL+-GDPtn
1K. OL. WIJGMAAL6510424+3816
2DVC. EVA’S TIENEN5500531+5215
3HO. WOLVERTEM MERCHTEM5401387+3112
4VK. HOLSBEEK5401369+2712
5SPORTING HEIDE LINTER53023515+209
6KFC. HERENT5221279+188
7MIECROOB VELTEM62132622+47
8F.C.MOORSEL6213191547
9FC. TILDONK4202228+146
10SMS. LUBBEEK5203724-176
11VS. KORTENAKEN51131425-114
12EENDR. MAZENZELE OPWIJK61051362-493
13KSC. KEERBERGEN00000000
13RWDM GIRLS00000000
15CR. VISSENAKEN5005764-570
16ZEMST SP.5005278-760

KFC. HERENT — F.C.MOORSEL

Wedstrijden Dames heenronde 2018-19

DatumWedstrijdTijdUitslagVerslag
2018-09-02 11:00:452 sep 2018 F.C.MOORSEL — ZEMST SP. 11:00:4511:009 - 0meer
2018-09-09 11:15:239 sep 2018 VS. KORTENAKEN — F.C.MOORSEL 11:15:2311:152 - 2meer
2018-09-15 16:30:0215 sep 2018 F.C.MOORSEL — DVC. EVA’S TIENEN 16:30:0216:300 - 4meer
2018-09-23 11:15:3023 sep 2018 F.C.MOORSEL = BYE 11:15:3011:15-meer
2018-09-29 16:30:0329 sep 2018 F.C.MOORSEL — EENDR. MAZENZELE OPWIJK 16:30:0316:305 - 0meer
2018-10-06 11:30:346 okt 2018 MIECROOB VELTEM — F.C.MOORSEL 11:30:3411:307 - 3meer
2018-10-13 16:30:5013 okt 2018 F.C.MOORSEL — K. OL. WIJGMAAL 16:30:5016:300 - 2meer
2018-10-21 11:15:4921 okt 2018 KFC. HERENT — F.C.MOORSEL 11:15:4911:15--
2018-10-27 16:30:1227 okt 2018 F.C.MOORSEL — SMS. LUBBEEK 16:30:1216:30--
2018-11-02 20:30:142 nov 2018 CR. VISSENAKEN — F.C.MOORSEL 20:30:1420:30--
2018-11-10 14:30:3910 nov 2018 SPORTING HEIDE LINTER — F.C.MOORSEL 14:30:3914:30--
2018-11-17 16:30:0517 nov 2018 F.C.MOORSEL — VK. HOLSBEEK 16:30:0516:30--
2018-11-24 15:00:3324 nov 2018 FC. TILDONK — F.C.MOORSEL 15:00:3315:00--
2018-12-01 16:30:011 dec 2018 F.C.MOORSEL = BYE 16:30:0116:30--
2018-12-09 09:30:299 dec 2018 HO. WOLVERTEM MERCHTEM — F.C.MOORSEL 09:30:2909:30--

Wedstrijden Dames terugronde 2018-19

DatumWedstrijdTijdUitslagVerslag
2018-12-14 20:30:0414 dec 2018 ZEMST SP. — F.C.MOORSEL 20:30:0420:30--
2019-01-05 16:30:265 jan 2019 F.C.MOORSEL — VS. KORTENAKEN 16:30:2616:30--
2019-01-11 20:00:1211 jan 2019 DVC. EVA’S TIENEN — F.C.MOORSEL 20:00:1220:00--
2019-01-19 16:30:5419 jan 2019 F.C.MOORSEL = BYE 16:30:5416:30--
2019-01-27 11:15:2027 jan 2019 EENDR. MAZENZELE OPWIJK — F.C.MOORSEL 11:15:2011:15--
2019-02-02 16:30:402 feb 2019 F.C.MOORSEL — MIECROOB VELTEM 16:30:4016:30--
2019-02-10 11:15:3810 feb 2019 K. OL. WIJGMAAL — F.C.MOORSEL 11:15:3811:15--
2019-02-16 16:30:1016 feb 2019 F.C.MOORSEL — KFC. HERENT 16:30:1016:30--
2019-02-24 11:15:3924 feb 2019 SMS. LUBBEEK — F.C.MOORSEL 11:15:3911:15--
2019-03-16 16:30:0416 mrt 2019 F.C.MOORSEL — CR. VISSENAKEN 16:30:0416:30--
2019-03-23 16:30:1123 mrt 2019 F.C.MOORSEL — SPORTING HEIDE LINTER 16:30:1116:30--
2019-03-30 10:30:5030 mrt 2019 VK. HOLSBEEK — F.C.MOORSEL 10:30:5010:30--
2019-04-06 16:30:196 apr 2019 F.C.MOORSEL — FC. TILDONK 16:30:1916:30--
2019-04-13 16:30:5513 apr 2019 F.C.MOORSEL — HO. WOLVERTEM MERCHTEM 16:30:5516:30--
2019-04-28 11:15:3028 apr 2019 F.C.MOORSEL = BYE 11:15:3011:15--

Voorbereiding Dames 2018-19

DatumWedstrijdTijdUitslagVerslag
2018-08-12 09:30:4212 aug 2018 OHR. HULDENBERG — F.C.MOORSEL 09:30:4209:30-meer
2018-08-22 19:30:2922 aug 2018 F.C.MOORSEL — KFC. EPPEGEM 19:30:2919:30-meer
2018-08-27 18:00:5527 aug 2018 RRC. BOITSFORT — F.C.MOORSEL 18:00:5518:00-meer

De damesploeg staat voor het 2e seizoen in haar bestaan. Zoals verwacht betaalden ze in hun allereerste jaargang veel leergeld (zie ook de seizoensanalyse), in het seizoen 2018-19 zouden ze al iets hoger moeten kunnen mikken in hun reeks, 2e provinciale B.

De damesgroep wordt gekenmerkt door een combinatie van voetballend vermogen en een enorm goeie groepssfeer, te danken aan de trainers Peter Poppe en Thierry Van den Meerssche. Zij krijgen dit seizoen versterking van Nicolas Finaut.

De Dames trainen op woensdag en vrijdag van 18u30 tot 20u00. De trainingen starten op 18 juli.

Thuiswedstrijden worden afgetrapt op zaterdag om 16u30.

Trainers: Peter Poppe,  Thierry Van den Meerssche en Nicolas Finaut.

 

==> FCM heeft nog 2 andere meisjesploegen: u13 & u16. 

==> Helemaal nieuw is een damesploeg in Moorsel niet. In het verleden – het moet zowat 15 jaar geleden zijn – verdedigen ook al dames de Moorselse kleuren. 

 

* 2018-19:

 

* 2017-18:

 

Powered by Avivo