Klassement U15 – heenronde seizoen 2016-17

 

Opm.: Machelen treedt in de reeks aan met een recreatieve ploeg (r-ploeg). De ploeg krijgt geen punten in het klassement.

 

Klassement U15 - heenronde seizoen 2016-17

PosTeamGWDL+-Ptn
1KFC. WEZEMBEEK10901541927
2ERC. HOEILAART10802522524
3GR. VOSSEM10604484218
4K. DIEGEM SPORT10505312915
5VC. BERTEM-LEEFDAAL10415253613
6OHR. HULDENBERG1021720427
7F.C.MOORSEL10001014510